مدیران خودروعصر اعتبار

با بودجه ۲ میلیارد تومان کجای تهران خانه بخریم؟

عصر ساختمان- با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید، می‌توانید در سطح تهران واحدهایی برای سکونت و یا حتی سرمایه‌گذاری خریداری کنید. در این گزارش سعی کرده‌ایم واحدهای ۲ میلیاردی سطح تهران را مورد بررسی قرار دهیم تا در انتخاب بهتر به شما کمک کنیم.

با بودجه ۲ میلیارد تومان کجای تهران خانه بخریم؟
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از اقتصادآنلاین، برای شروع، خانه‌ای در سلسبیل را مورد بررسی قرار میدهیم. محله سسبیل دارای بافت قدیمی است و زمین ها غالبا کوچک هستند و کوچه‌های کم عرضی دارند و به دلیل ساخت و ساز برج ها و مجتمع تجاری در این محله کاربری آن تبدیل به کاربری تجاری شده است. این محله دارای انواع مراکز درمانی، تفریحی و مراکز مهم دولتی می‌باشد.

  آپارتمانی 67 متری در سلسبیل که 19 سال از ساخت آن گذشته باشد و 2 خوابه باشد، قیمتی معادل 2 میلیارد تومان دارد.

  آپارتمانی 16 ساله در پیروزی با متراژ 82 متر و 2 اتاق خواب، ارزشی بالغ‌بر 2 میلیارد تومان دارد.

  برای خرید آپارتمانی 62 متری در جیحون که 11 سال از ساخت آن گذشته باشد و 2 اتاق خواب داشته باشد، به سرمایه‌ای معادل 2 میلیارد تومان احتیاج دارید.

  بودجه لازم برای خرید واحدی 57 متری در تهرانپارس‌شرقی که 13 سال از ساخت آن گذشته باشد و 1 خوابه باشد، مبلغی بالغ‌بر 1 میلیارد و 995 میلیون تومان است.

  آپارتمانی 62 متری در تهران‌نو که 15 سال از ساخت آن گذشته باشد و 2 خوابه باشد، در روزهای گذشته به مبلغی معادل 2 میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

  اگر‌ با سرمایه 2 میلیارد تومان قصد سرمایه‌گذاری در تهران را دارید می‌توانید خانه‌ای 57 متری در نیروهوایی که 26 سال از ساخت آن گذشته باشد و 1 اتاق خواب داشته باشد را خریداری کنید.

  واحدی نوساز در جوادیه با متراژ 85 متر و 2 اتاق خواب، قیمتی معادل 1 میلیارد و 997 میلیون تومان دارد.

  آپارتمانی 49 متری در جنت‌آباد مرکزی که 26 سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد، ارزشی معادل 2 میلیارد تومان دارد.

  توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • شماره ۱۷ و ۱۸
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    آخرین بروزرسانی ۳ سال پیش
    آرشیو