مدیران خودروعصر اعتبار

پایان پالایش نهضت ملی مسکن در خرداد ماه

عصر ساختمان- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اعلام زمان پالایش نهایی متقاضیان مسکن نهضت ملی گفت: متقاضیان حائز شرایط نهضت ملی مسکن که هنوز پیامک دریافت نکردن به شهر محل ثبت نام برای تکمیل مدارک مراجعه کنند .

پایان پالایش نهضت ملی مسکن در خرداد ماه
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از صداوسیما، خلیل محبت خواه گفت: سیاست دولت در بخش مسکن ساخت سالانه یک میلیون واحد است که در استان تهران افرادی که فرم (ج) انها سبز باشد و حائز اهمیت باشند می توانستند در این طرح ثبت نام کنند .

  وی ادامه داد: در استان تهران ، زمین های طرح نهضت ملی مسکن شناسایی شدند و برای 2 سال زمین برای ساخت 300 هزار واحد در نظر گرفته شده است.

  مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: در اکثر شهر ها و شهرهای جدید ، زمین به پیمانکاران برای اغاز عملیات ارائه شد و مراحل ساخت و اماده سازی زمین در حال انجام اشت .

  وی با بیان اینکه پالایش متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن تا یایان خرداد ماه به اتمام می رسد ادامه داد: 920 هزار نفر ، در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کننده کرده بودند که پالایش نهایی انجام شده بود اما دوباره بازنگری شد .

  محبت خواه گفت: متقاضیان در استان تهران می توانستند در شهرهای پرند، هشتگرد، ایوانکی پاکدشت و رباط کریم ثبت نام کنند اما برخی از افراد به طور اشتباه ثبت نام کردند و از سامانه حذف شده بودند که برای این افراد دوباره تا پایان اردیبهشت ماه فرصت برای تغییر شهر را فراهم کردیم .

  وی تاکید کرد: در طرح نهضت ملی مسکن ، کلنگ بهره برداری از 30 هزار واحد به زمین زده شد .

  وی افزود: در شورای عالی مسکن درباره ی افرادی که در طرح های گذشته مسکن ثبت نام کردند اما هنوز واحد تحویل نگرفتند تصمیاتی گرفته شد و تا پایان سال تعیین تکلیف و تحویل متقاضیان می شود .
  وی بیان کرد: افرادی که فرم (ج) انها سبز و حائز شرایط باشند به بانک معرفی می شوند و اگر هنوز پیامکی به متقاضیان ارسال نشده با شهر محل ثبت نام مراجعه و مدارک خود را تکمیل کنند.

  محبت خواه بیان کرد: در برخی از این طرح ها ، اختلاف بین پیمانکار و تعاونی بود که به مراجع قضایی ارجاع داده شد و برخی دیگر اختلاف بین پیمانکاران بود که آسیب شناسی شد تا راهکار لازم ابلاغ شود .

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی