مدیران خودروعصر اعتبار

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور:

سامانه املاک دولتی راه‌اندازی شود

عصر ساختمان- معاون رییس قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ضمن تاکید بر ضرورت حفظ و نگهداری املاک دولتی گفت: سامانه املاک دولتی با همکاری خزانه‌داری راه‌اندازی شود.

سامانه املاک دولتی راه‌اندازی شود
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایرنا، حسن بابایی روز یکشنبه در نشست مشترک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با خزانه‌داری کل کشور افزود: دی 1398 تفاهم نامه همکاری میان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و خزانه‌داری کل کشور در راستای ضرورت حفظ املاک دولتی و بیت المال که از ضروریات مسلم و از تأکیدهای قانونی است، در اجرای مواد 3، 9 و 11 قانون حدنگار و مواد 113،114و 123 قانون محاسبات عمومی کشور، صدور اسناد تک برگ در سازمان ثبت اسناد در دستور کار قرار گرفت.
  وی ادامه داد: تعداد اسناد تقدیمی به اداره‌های ثبت استان‌ها، 159 هزار و 563 فقره سند بوده که تعداد کل اسناد تک برگ صادره از محل مبادله شده مخزن، 128 هزار و 229 فقره معادل معادل 80.36 درصد است که با توجه به برنامه ریزی ها تا پایان سال به مابقی تعهدات نیز عمل خواهد شد و اسناد تک برگ و کاداستر صادر می‌شود.
  بابایی اظهارداشت: همچنین از محل گواهی بند «د» ، تاکنون 73 هزار و 50 فقره سند تک برگ صادر شده است و همکاران ما در یک اقدام جهادی، اقدام به صدور 201 هزار و 279 سند تک برگ کرده‌اند.

   در این نشست مشترک با حضور رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و رییس خزانه داری کل کشور و معاونان و مدیران کل اداره های ثبت اسناد و املاک در استان‌ها، از  استان‌ها و دستگاه‌های برتر در اجرای تبدیل اسناد دفترچه‌ای و تک برگ عادی به اسناد تک برگ دولتی قدردانی شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی