مدیران خودروعصر اعتبار

قیمت آپارتمان‌های منطقه کوهستانی تهران (جدول)

عصر ساختمان- درکه منطقه کوهستانی تهران است که این روزها بستر ساخت و ساز گسترده واحدهای مسکونی شده است. عده‌ای این ساخت و سازها در بستر کوهستان را نوعی کوه‌خواری توصیف کرده‌اند با وجود این، حالا مسکن در این منطقه با قیمت گزافی خرید و فروش می‌شود.

قیمت آپارتمان‌های منطقه کوهستانی تهران (جدول)
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از اقتصادآنلاین، منطقه تفریحی و کوهستانی درکه تهران حالا چند سالی است که بستر ساخت و ساز مسکونی شده است و علاوه بر ویلا، مجتمع‌های آپارتمانی متعددی در این منطقه ساخته شده است. در حال حاضر قیمت هر مترمربع آپارتمان نوساز در این محله بالاتر از 100 میلیون تومان است و تا 140 میلیون تومان هم می‌رسد. قیمت آپارتمان نوساز در برخی نقاط این محله مانند اوین اندکی ارزان‌تر است.

    قیمت هر مترمربع تاپارتمان‌های قدیمی‌تر این محله به متری 60 میلیون تومان هم می‌رسد. البته قیمت آپارتمان‌های قدیمی‌تر در این محله با یکدیگر اختلاف زیادی دارد و فعالان بازار مسکن این محله می‌گویند که این موضوع بیشتر به سطح امکانات و موقعیت جغرافیایی آپارتمان برمی‌گردد. با این حال اختلاف قیمت‌ها در این محله زیاد است و به نظر می‌رسد که فروشندگان این محله سلیقه‌ای‌تر از سایر محلات تهران برای ملک خود قیمت‌گذاری کرده‌اند.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی