مدیران خودروعصر اعتبار

۵۵ درصد سیمان کشور، نیاز مصرفی بتن سازان است

عصر ساختمان- دبیر کانون سراسری کارفرمایی انجمن‌های بتن آماده گفت: بتن سازان مصرف کننده ۵۵ درصد سیمان کشور هستند و لازم است سیمان مصرفی به موقع و با قیمت مناسب به دست آنها برسد.

۵۵ درصد سیمان کشور، نیاز مصرفی بتن سازان است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایرنا، محرم کریمی در نشستی خبری اظهار داشت: یک مساله ای که با آن مواجه هستیم ورود پیمانکار به تولید بتن است، در حال حاضر پیمانکاران برای پروژه های مسکن خودشان بتن تولید می کنند.

  کریمی گفت: برخی پیمانکارها کنار پروژه‌ها نوار نقاله گذاشته و همانجا بتن را بدون هیچ گونه نظارت و رعایت استاندارد و کیفیت سنجی تولید می کنند. ما به وزارت راه و شهرسازی نامه نوشتیم و هشدارهای لازم را دادیم.

  وی توضیح داد: برخی پیمانکاران پروژه های طرح نهضت ملی تولید مسکن برخلاف قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد مصوب سال 1396 مجلس شورای اسلامی و همچنین استاندارد ملی اجباری شماره 6044 مربوط به  بتن، در محل پروژه ها در حال  نصب به اصطلاح بچینگ برای تولید بتن هستند که این اقدام قانونی نیست.

  کریمی افزود: ضرورت دارد حتما در شروع این پروژه عظیم، قوانین و مقررات و استانداردهای ملی رعایت شود و خلاف آن عمل نشود و نظارت لازم صورت گیرد تا بتن فاسد و غیراستاندارد در این واحدها مصرف نشود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی