مدیران خودروعصر اعتبار

آخرین وضعیت طرح مسکن ملی در خوزستان

عصر ساختمان- معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان آخرین وضعیت مسکن ملی در خوزستان را تشریح کرد.

آخرین وضعیت طرح مسکن ملی در خوزستان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نثل از ایسنا؛ محمدحسین پناهی‌فر با اشاره به آخرین وضعیت طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان اظهار کرد: برای طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان، فقط 4 هزار و 500 متقاضی موثر وجود دارد.

  وی افزود: برای این متقاضیان عملیات اجرایی ساخت واحدهای مسکونی با کارگزاری ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد مسکن آغاز شده است.

  معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: روند ساخت این 4500 واحد در اکثر شهرهای بزرگ خوزستان با پیشرفت‌های فیزیکی مختلفی در حال انجام است.

  پناهی‌فر عنوان کرد: طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان نسبت به دیگر استان های کشور، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است؛ هرچند که سهمیه در نظر گرفته شده برای استان بسیار بیشتر از متقاضیان موثر است.

  وی ادامه داد: افرادی که در سامانه ثبت نام کرده اند و اکنون متقاضی ساخت واحد مسکونی باشند، می توانند نسبت به ارائه درخواست اقدام کنند تا واحد مسکونی برای آن ها در نظر گرفته شود.

  معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: براساس اعلام وزیر راه و شهرسازی برای آن دسته از افرادی که در سامانه ثبت نام نکرده اند، به زودی قرار است سامانه ثبت نام مجددا بازگشایی شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی