مدیران خودروعصر اعتبار

عضو هیات‌ مدیره بانک‌ مسکن خبر داد؛

واریز ۲۸۴۰ میلیارد تومان به حساب سازندگان مسکن ملی

عصر ساختمان- عضو هیات‌ مدیره بانک‌ مسکن با بیان اینکه در طرح اقدام ملی مسکن ۲هزار و ۸۴۰ میلیاردتومان از محل آورده متقاضیان به حساب سازندگان واریز شد، از پرداخت ۲۴۴ میلیارد تومان تسهیلات در اجرای این طرح خبر داد

واریز ۲۸۴۰ میلیارد تومان به حساب سازندگان مسکن ملی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایبنا، محمدحسن علمداری عضو هیات مدیره بانک مسکن، تازه‌ترین وضعیت افتتاح حساب و واریز وجوه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در آن بانک را اعلام کرد.

  عضو هیات‌ مدیره بانک‌مسکن، توضیح داد: تعداد افتتاح حساب بدون احتساب حساب‌های فسخ‌شده حدود 237 هزار نفر است. میزان واریز وجوه مبالغ 8 هزار و 640 میلیاردتومان است که از این میزان 2 هزار و 840 میلیاردتومان برای احداث پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن به حساب سازندگان واریز شده است.

  به گفته وی، در حال حاضر 5هزار و 800 میلیاردتومان نیز در حساب بانک است و به تدریج با پیشرفت فیزیکی و آغاز احداث به پروژه‌ها تخصیص خواهد یافت.

  علمداری با اشاره به اینکه بانک مسکن از محل تسهیلات 244 میلیاردتومان به متقاضیان پرداخت کرده است، افزود: در مجموعه یک هزار و 155 پروژه طرح اقدام ملی مسکن به تعداد 62 هزار و 493 واحد معرفی شده که تعداد 15 هزار و 102واحد قراردادهایشان منعقد شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی