مدیران خودروعصر اعتبار

برای نخستین بار در حضور تماشاچیان اتفاق افتاد

تیر اندازی در نمایشگاه

عصر ساختمان- چهارمین نمایشگاه صنایع شیشه، بلور، کریستال، لوازم و تجهیزات وابسته از هشتم تیر ماه در مرکز برگزاری دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران فعالیت خود را آغاز کرده است. پیمان سلیمی مدیر عامل شرکت فنی مهندسی پرشیا جام در گفت‌وگو با خبرنگار عصر ساختمان خبر از یک اتفاق خاص در نمایشگاه امسال داده بود. اتفاقی که در روز اول نمایشگاه همه را شوکه کرد.

تیر اندازی در نمایشگاه
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۷:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان»، برای اولین بار در حضور تماشاچیان در محیط نمایشگاهی قرار است  یک تست‌‎  تخصصی شیشه‌های امنیتی  اتفاق می افتد. شیشه ضد گلوله تولید شده توسط شرکت پرشیا جام طی دو روز متوالی مورد اصابت 2 گلوله کلاشینکف، 6 گلوله کلت و 12 گلوله Mp5 قرار گرفت و سطح پشتی شیشه همچنان سالم است.

سلیمی در ادامه افزود: این شیشه های ضد گلوله قبلا در مراکز متعددی مورد تست و بررسی قرار گرفته‌اند و این برای نخستین بار است که در حضور بازدیدکنندگان و در فاصله 6 متری مورد اصابت گلوله قرار می گیرد.
وی در ادامه اضافه کرد: برنامه تیر اندازی در روز های پنج شنبه و جمعه نیز بر قرار خواهد بود و تمامی کسانی که تمایل دارند این رویداد را از نزدیک ببینند به غرفه پرشیا جام در سالن 38B نمایشگاه بین‌المللی مراجعه کنند.
مدیر عامل شرکت پرشیا جام همچنین در مورد جایزه نفیس  شکستن شیشه با پتک نیز عنوان کرد: همان طور که در خبر های قبلی هم عنوان شده بود، برنده جایزه نفیسی که در داخل باکس محافظت شده با شیشه ضد سرقت قرار دارد کسی خواهد بود که بتواند با 50 ضربه و در عرض 3 دقیقه این شیشه را با پتک بشکند.

سلیمی همچنین در مورد حضور این شرکت در نمایشگاه افزود: هدف این شرکت برای شرکت در این رویداد، دیدار با دوستان، همکاران و مشتریان است. وی همچنین معرفی پروژه‌های انجام شده، معرفی محصولات در حال تولید، معرفی محصولات و دست‌آوردهای جدید در حوزه‌های معماری، کنترل انرژی و امنیتی را نیز جز اصلی‌ترین اهداف حضور در این نمایشگاه عنوان کرد.

وی در ادامه افزود: نظر به این که این قبل نمایشگاه‌ها عموما در خارج از کشور برگزار می‌شوند ولی اکنون چهار دوره است که در کشورمان شاهد برگزاری این قبیل رویدادها هستیم، از تمامی همکاران و دست اندرکاران این حوزه تقاضا دارم به‌منظور حمایت و کمک به توسعه و تعالی این چنین برنامه‌ها، در نمایشگاه امسال حضور به‌هم رسانند.

شرکت فنی مهندسی پرشیا جام تولید کننده طیف گسترده‌‌ای از شیشه‌های ایمنی و سکوریت در ضخامت‌های مختلف، انواع شیشه‌های دوجداره و چندجداره، کنترل‌کننده انرژی و عایق صوتی، شیشه‌های لمینت در ضخامت‌ها و ابعاد مختلف، شیشه‌های لمینت محدودکننده UV، انواع شیشه‌های دکوراتیو، لمینت‌های دکوراتیو، دکوراتیو سندبلاست (با استفاده از تکنولوژی پیشرفته لیزری)، طیف گسترده‌ای از شیشه‌های امنیتی ( ضدگلوله، ضدانفجار و مقاوم در برابر سرقت)، شیشه‌های گروه صنعتی شامل شیشه‌های یخچال، اجاق‌‎گار، بخاری و انواع و اقسام شیشه‌های مورد نیاز در لوازم خانگی گاز سوز است.

برچسب ها
پورسعیدخلیلی
پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
  پربازدیدترین های هفته
   رویداد ها در یک نگاه
   • ساختمان فردا ۲
   • نشریه ساختمان فردا ۱
   • شماره ۱۷ و ۱۸
   • ۰
   • ۰
   • هفته نامه
   • ۰
   • هفته نامه
   • هفته نامه
   آخرین بروزرسانی ۱۲ روز پیش
   آرشیو